Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Stowarzyszenia jest: 1 \). Zrzeszenie Liderów i pozyskiwanie ich na rzecz doskonalenia pomocy osobom niepełnosprawnym i starszym 2 ). Doskonalenie umiejętności prowadzenia instytucji pomocy społecznej i medycznej. 3 ). Doskonalenie umiejętności zrzeszania i współdziałania oraz szkolenie kadry instytucji pomocy społecznej i medycznej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000381763
  • e-mail: sds.pomost@wp.pl
  • Telefon: 895237239
  • Adres: UL. LEYKA 17, 10-687 OLSZTYN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję