Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Stowarzyszenia jest: 1 ) prowadzenie działalności oświatowej i edukacyjnej, 2 \) wspieranie Rady Rodziców w realizacji programu wychowawczego i profilaktycznego Szkoły, w tym nastawionego na przygotowanie uczniów do bycia aktywnymi i odpowiedzialnymi obywatelami demokratycznej Polski. Zapewnienie Radzie Rodziców podmiotowości i samodzielności ekonomicznej i ułatwienie pozyskiwania dodatkowych środków z Funduszy Europejskich, 3 ) integracja lokalnego środowiska wokół spraw związanych z edukacją młodego pokolenia, przeciwdziałaniem bezradności i wykluczeniu społecznemu, 4 ) wspieranie demokracji i budowanie społeczeństwa obywatelskiego w środowisku lokalnym, 5 ) działalność w zakresie kultury, sportu i turystyki, 6 ) działalność w zakresie profilaktyki antyalkoholowej i przeciwdziałaniu narkomanii ze szczególnym uwzględnieniem środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, oraz inne działania z zakresu profilaktyki i wyrównywania szans osób z różnych środowisk.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000380417
  • e-mail: zpobebelno@interia.pl
  • Telefon: 413946118
  • Adres: BEBELNO-WIEŚ 85, 29-100 BEBELNO-WIEŚ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję