Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zwiększanie uczestnictwa dzieci oraz rodziców i opiekunów w życiu społecznym i kulturalnym. - Inicjowanie przedsięwzięć na rzecz poprawy sytuacji materialno-prawnej osób niepełnosprawnych i ich rodzin. - Rozpowszechnianie w społeczeństwie informacji o problemach i potrzebach osób niepełnosprawnych a także ich opiekunów, kształtowanie właściwego stosunku społeczeństwa do tych problemów, poprzez zabieranie głosu na forum publicznym. - Współpraca ze środkami społecznego przekazu w zakresie upowszechniania wiedzy o potrzebach oraz sytuacji społecznej i życiowej osób niepełnosprawnych i ich rodzin. - Współdziałanie z organami samorządowymi , organami administracji państwowej, stowarzyszeniami oraz innymi organizacjami w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom. • Organizowanie imprez kulturalnych, rekreacyjnych integracyjnych i spotkań okolicznościowych propagujących cele i idee stowarzyszenia. - Organizowanie i ułatwianie kontaktów oraz wymiany doświadczeń pomiędzy rodzicami w obrębie różnych rodzajów niepełnosprawności. - Prowadzenie różnych form wymiany poglądów, wsparcia i wzajemnego doradztwa rodziców i przyjaciół osób niepełnosprawnych. • Organizowanie rehabilitacji, wypoczynku, opieki socjalnej i pomocy medycznej. - Pozyskiwanie sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. • Wyzwalanie inicjatyw w celu wszechstronnej rehabilitacji. - Przeciwdziałanie izolacji wynikającej z niekorzystnych układów rodzinnych i środowiskowych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję