Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

KOMPLEKSOWA REHABILITACJA OSÓB Z ZABURZENIEM KOMUNIKACJI, - DZIAŁANIA NA RZECZ INTEGRACJI SPOŁECZNEJ OSÓB Z ZA0c068RZENIEM KOMUNIKACJI, - DZIAŁALNOSC EDUKACYJNA POLEGAJACA NA PODNOSZENIU KWALIFIKACJI TERAPEUTÓW, - WSPARCIE CZŁONKÓW RODZIN I OPIEKUNÓW OSÓB Z ZA0c068RZENIEM KOMUNIKACJI, - WSPIERANIE INICJATYW MAJACYCH NA CELU LIKWIDOWANIE BARIER SPOŁECZNYCH, - AKTYWIZACJA ZAWODOWA OSÓB Z ZABURZENIEM KOMUNIKACJI, - EDUKACJA SPOŁECZNA POLEGAJACA NA PODNOSZENIU POZIOMU WIEDZY DOTYCZACEJ ZABURZEN KOMUNIKACJI.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję