Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele Statutowe Fundacji: 10e80. Wspieranie rozwoju badań naukowych w zakresie nauk społecznych i prawnych. 2 .Promowanie kultury i sztuki. 3 .Wspieranie utalentowanych dzieci i młodzieży. 4 .Popieranie rozwoju społeczeństwa w zakresie kulturalnym, naukowym , oświatowym oraz upowszechnianie, a także ułatwianie i zwiększanie dostępu społeczeństwa do kultury i sztuki. 5 . Podejmowanie i wspieranie działań w zakresie szerzenia oświaty wśród osób mających do niej utrudniony dostęp oraz osób szczególnie uzdolnionych. 6 . Wspieranie przedsiębiorczości akademickiej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję