Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELAMI FUNDACJI SĄ: INICJOWANIE, PODEJMOWANIE I POPIERANIE WSZELKICH FORM POMOCY NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY, OSÓB STARSZYCH, OSÓB WYKLUCZONYCH SPOŁECZNIE, BEZROBOTNYCH I ICH RODZIN, OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM OSÓB Z WADĄ SŁUCHU, WZROKU, MOWY I RUCHU, A W SZCZEGÓLNOŚCI: DZIAŁALNOŚĆ MEDYCZNA, NAUKOWA, OŚWIATOWO-KULTURALNA, WYCHOWAWCZA, CHARYTATYWNA I OPIEKUŃCZA, OPIEKA I POMOC SPOŁECZNA , REHABILITACJA ZAWODOWA I SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, OCHRONA I PROFILAKTYKA ZDROWOTNA, WOLONTARIAT, ZARÓWNO BEZPOŚREDNIO JAK I POPRZEZ WSPOMAGANIE ROZWOJU WSPÓLNOT I SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH W ZAKRESIE POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM, BEZ WZGLĘDU NA RODZAJ I STOPIEŃ SCHORZENIA.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję