Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

cele statutowe fundacji

Wspierając Fundacje " Znaczenie " wspierasz rodziny w ich odbudowie, dajesz młodzieży szansę na lepszy start w przyszłość, umożliwiasz spotkania rodzinom w Bezpiecznym Miejscu Spotkań.

Nasza strona www: www.fundacjaznaczenie.pl

cele statutowe fundacji
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Wspieranie Rodzin.
2. Zapobieganie umieszczaniu dzieci w placówkach poza środowiskiem rodzinnym.
3. Upowszechnianie i wdrażanie nowatorskich metod dla osób niepełnosprawnych oraz uzależnionych.
4. Upowszechnianie oraz wdrażanie innych form terapii dla podmiotów aniżeli wskazanych w pkt 3 w granicach ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję