Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Kultywowanie i promowanie polskiego folkloru, szczególnie dziecięcego, oraz jego popularyzacja w kraju i za granicą. 2 . Kształtowanie postaw patriotycnych, szczególnie wśród młodzieży i dzieci. 3 . Działanie na rzecz integracji europejskiej poprzez promowanie kultury polskiej w krajach wchodzących w skład Unii Europejskiej. 4 . Propagowanie folkloru państw członkowskich Unii Europejskiej. 5 . Upowszechnianie społecznie pozytywnych wzorców aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym dzieci i młodzieży. 6 . Aktywizowanie osób niepełnosprawnych do udziału w życiu kulturalnym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję