Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Towarzystwo Wspierania Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą prowadzi działalność pożytku publicznego na rzecz dzieci i młodzieży z cukrzycą oraz ich rodzin, jako określonej grupy podmiotów wyodrębnionej w stosunku do społeczeństwa ze względu na szczególnie trudną sytuację życiową i-lub materialną z przyczyny odrębnych trudności i potrzeb doświadczanych wskutek cukrzycy insulinozależnej typu 1. Świadczenia z tej działalności dają lepszy skutek, gdy ich odbiorca osobiście uczestniczy w celowo zintegrowanym środowisku powiększając przez to swoje korzyści odbiorcy świadczeń w porównaniu do uzyskiwanych w środowiskowej alienacji. Sfera zadań publicznych obejmuje zadania w zakresie sfery społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w związku z potrzebami rozwoju oraz wychowania dzieci i młodzieży z cukrzycą typu 1, chorobą nieuleczalną.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję