Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przekaż 1 % podatku dla Fundacji Miej Serce z Rybnika
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1% podatku dochodowego. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym, którzy codziennie walczą o lepsze jutro. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni. Naszą misją jest pomoc tym najbardziej bezbronnym, czyli dzieciom do 18 roku życia, dla których, niestety, los nie był łaskawy. Przekazując 1% organizacji pożytku publicznego jaką jest Fundacja Miej Serce wspierasz rodziców dzieci niepełnosprawnych, którzy robią wszystko, by zebrać potrzebne środki na leczenie czy rehabilitację swoich dzieci.

Czym się zajmujemy?
Fundacja Miej Serce zajmuje się pozyskiwaniem środków dla swoich podopiecznych, którymi są dzieci niepełnosprawne do 18 roku życia. Naszym głównym celem jest sprawić, by tym dzieciom nie zabrakło tak ważnej dla nich rehabilitacji oraz środków na leczenie. Jesteśmy Fundacją ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego, a więc nasi darczyńcy mogą nam również przekazać darowiznę wypełniając deklarację rozliczeniową na koniec roku i wybierając naszą fundację, jako organizację, której chcą przeznaczyć 1 procent podatku dochodowego.

Organizujemy wiele akcji charytatywnych, dzięki którym, pomagamy naszym podopiecznym każdego dnia. Wspieramy również rodziców dzieci niepełnosprawnych prosząc o wybór naszej Fundacji jako Organizacji Pożytku Publicznego, której każdy może przekazać 1 % podatku przy rocznym rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych. Na wysłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego mamy czas do 30 kwietnia każdego roku i pamiętajmy, że możemy wesprzeć Organizację Pożytku Publicznego wpisując jej numer krs w deklaracji. Nic Was to nie kosztuje, a dzięki Waszemu wsparciu możemy codziennie realizować cel, jakim jest pomoc naszym. Przekazanie 1 % podatku jest bardzo proste i nie wymaga dodatkowych działań ze strony rozliczającego się z Urzędem Skarbowym.

Podopieczni Fundacji Miej Serce
Nasi podopieczni niestety z powodu chorób lub sytuacji, jakie ich spotkały, nie nadążają za umiejętnościami ich rówieśników, dlatego potrzebują sporo ćwiczeń i muszą uczęszczać na rehabilitację, aby choć trochę, na ile, jest to możliwe, podgonić inne dzieci. Potrzebują wielu godzin rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna i niestety mimo starań rodziców, bardzo często nie stać ich na taką rehabilitację, jaką potrzebują ich dzieci. A bardzo ważne jest, by nie zabrakło im tych rehabilitacji, bo dopóki są dziećmi i ich ciało się rozwija, jest szansa na walkę, o lepszą przyszłość dla nich. Fundacja Miej Serce powstała, by wspomóc ich w tej walce i nie pozwolić na wykluczenie społeczne dzieci niepełnosprawnych, gdy rodziców nie stać na wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Poznaj naszych podopiecznych: www.miejserce.pl/nasi-podopieczni/

Nasze cele poprzez pomoc w zbiórce środków na rehabilitację dla podopiecznych są realizowane każdego dnia. Chcielibyśmy pomóc najbardziej bezbronnym naszą misją, dlatego prosimy Cię o pomoc w tej walce. Liczy się każda złotówka!

Kto może przekazać 1% podatku?
Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,
płatnicy podatku liniowego,
ryczałtowcy,
osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych,
osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości.


Podsumowując przekazać 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego mogą wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Dokonując rozliczenia przekaż 1 % podatku Fundacji Miej Serce i wpisz w deklaracji podatkowej nasz numer krs: 000036135.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.miejserce.pl

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję