Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) praca na rzecz formowania młodzieży i stwarzania jej możliwości szeroko rozumianego rozwoju, w tym duchowego i kulturowego b) działalność w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania, c) działalność związana z rozwojem świadomości społecznej, przeciwdziałaniem patologiom społecznym, d) działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, e\) promocja i organizacja wolontariatu, f) działalność charytatywna, g\) ochrona i promocja zdrowia, h\) upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, i) działania na rzecz osób niepełnosprawnych, j) organizacja działań z zakresu krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, k\) podtrzymywanie tradycji narodowej, kulturowej i obywatelskiej oraz działania na rzecz integracji europejskiej, l) działania z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji, m) upowszechnianie i ochrona wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję