Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Naszym priorytetowym zadaniem jest tworzenie i prowadzenie placówek specjalnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną z różnymi dysfunkcjami w wieku od urodzenia do późnej starości. Placówki prowadzone przez nasze Stowarzyszenie zapewniają osobom z niepełnosprawnością intelektualną codzienną rehabilitację, edukację, terapię, usprawnianie fizyczne, psychiczne oraz społeczne, rozwijanie samodzielności na miarę ich możliwości. Liczymy na Państwa życzliwość, prosząc o przekazanie 1% podatku na realizację naszych zadań.


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z upośledzeniem umysłowym, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym, działanie na rzecz ochrony ich zdrowia, oraz wspieranie ich rodzin \(art.4 Statutu\)

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję