Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspomaganie finansowe i rzeczowe placówek służby zdrowia prowadzących szeroką rehabilitację fizyczną, psychologiczną i psychiatryczną w tym zakłady rehabilitacyjne nie mające statusu placówek służby zdrowia. 2 .Pomoc rzeczowa i finansową dla osób wymagających rehabilitacji fizycznej, psychologicznej lub psychiatrycznej, w szczególności dla dzieci i młodzieży. 3 .Promocja profilaktyki zdrowotnej. 4 .Prowadzenie działalności naukowo-dydaktycznej w zakresie szeroko rozumianej rehabilitacji oraz jej wsparcie rzeczowe i finansowe. 5 .Organizacja szkoleń związanych z prowadzeniem szeroko rozumianej rehabilitacji. 6 .Produkcja sprzętu i urządzeń oraz materiałów służących szeroko pojętej rehabilitacji. 7 .Organizacja wypoczynku w połączeniu z szeroko pojętą rehabilitacją. 9 .Inicjowanie i wspieranie nowatorskich rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego, a szczególnie w ochronie praw, wolności człowieka i obywatela, w ochronie życia rodzinnego i profilaktyce społecznej. 10 .Propagowanie wykorzystania nowoczesnych technologii w ogólnie pojętym poradnictwie obywatelskim. 11 .Popularyzacja idei mediacji rodzinnej i społecznej. 12 .Rozwijanie i umacnianie postaw nastawionych na aktywne współdziałanie w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. 13 .Działalność na rzecz organizacji, których celami statutowymi jest działalność naukowa, naukowo-techniczna, oświatowa, kulturalna, w zakresie kultury fizycznej i sportu, ochrony środowiska, dobroczynności, ochrony zdrowia i pomocy społecznej, rehabilitacji zawodowej i społecznej inwalidów. 14 . Ochrona zdrowia i pomoc społeczna. 15 . Rehabilitacja zawodowa i społeczna inwalidów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję