Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja „Mam serce” pomaga najciężej chorym dzieciom, którym lekarze w Polsce nie dali szans na leczenie, a które za granicą znajdują ratunek. Chcemy umożliwić im jak najlepsze warunki do poprawy zdrowia, finansując w całości m.in. drogie zabiegi operacyjne przeprowadzane za granicą.
Poza zagranicznymi operacjami finansujemy leczenie i rehabilitację w kraju - dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności, a także pokrywamy koszty zakupu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.
Dzieciom dotkniętym nie tylko chorobą, ale i biedą, staramy się pomagać materialnie, organizując zbiórki z najpotrzebniejszymi artykułami.
Bardzo chętnie angażujemy się w akcje mające na celu umilanie dzieciom czasu choroby, pobytu w szpitalu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję