Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Udzielanie pomocy społecznej znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej i wymagającym wsparcia członkom rodzin funkcjonariuszy i pracowników Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jak również byłym funkcjonariuszom i pracownikom Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub Urzędu Ochrony Państwa posiadającym ustalone prawo do świadczeń emerytalnych lub rentowych oraz członkom ich rodzin w zakresie: 1 \) leczenia lub rehabilitacji; 2 ) rozwiązywania problemów wynikających ze zdarzeń losowych; 3 \) rozwoju edukacyjnego dzieci.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję