Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Jesteśmy stowarzyszeniem modelarskim zrzeszającym modelarzy redukcyjnych ze Świdnicy i okolic, a także z miejsc bardziej odległych.
Świdnicki Klub Modelarstwa Redukcyjnego, którego jesteśmy kontynuatorem, powstał w marcu 1982 roku czyli w drugiej połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Od trzydziestu siedmiu lat jesteśmy jednym z najbardziej uznanych i prężnie działających klubów modelarskich w Polsce.
Wspomagamy swoimi działaniami różne instytucje pedagogiczne i muzealne uczestnicząc w wystawach i konkursach modelarskich oraz prowadząc prelekcje o modelarstwie i historii techniki ze szczególnym naciskiem na historię "polskiego oręża". Wspieramy młodych adeptów trudnej sztuki modelarskiej w zaprzyjaźnionych modelarniach dla dzieci. Co dwa lata jesteśmy organizatorem Świdnickiego Biennale Modelarskiego, co roku fundujemy dwie prestiżowe nagrody na Scale ModelWorld w Telford/GB.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję