Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) upowszechnianie i promocję turystyki, związanej z nią kultury, zdrowego trybu życia, wypoczynku, aktywizacja osób niepełnosprawnych, młodzieży ze środowisk wiejskich, uzależnionych, a także zagrożonych wykluczeniem społecznym, 2 ) konsolidację i integrację środowisk miłośników jazdy samochodami terenowymi "off-road", miłośników kajakarstwa, wędkarstwa, nurkowania, rajdów pieszych i rowerowych a także wszelkich innych form turystyki, połączonej z aktywnym wypoczynkiem na łonie natury , 3 \) stwarzanie warunków dla rozwoju ruchu turystyki aktywnej, poprzez wydawanie biuletynów promujących cele statutowe 4 ) organizacja i realizacja zadań związanych z turystyką , rekreacją oraz sportami "off-road", a także pokrewnymi formami turystyki kwalifikowanej, 5 \) tworzenie nowych szlaków turystycznych i wydawanie publikacji na ich temat, 6 \) rozwijanie i propagowanie wszelkich form turystyki aktywnej oraz wspieranie organizacyjne osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują takie działania, 7 \) promowanie walorów turystycznych, przyrodniczych i historycznych regionu lubuskiego i całego kraju 8 ) inne działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. 9 ) organizację imprez o charakterze trzeźwościowym, w tym warsztatów terapeutycznych dla AA, Al-Anon, DDA i innych grup wsparcia. 10 \) organizowanie wypoczynku dla dzieci w formie aktywnej , w tym turystyka aktywna i wszelkie sporty propagujące zdrowy tryb 11 ) prowadzenie działań w obszarze polityki społecznej, zdrowotnej, edukacyjnej, na rzecz rolników i członków ich rodzin dotyczące zapobiegania wypadkom i nieszczęśliwym zdarzeniom w gospodarstwach rolnych, promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacja lecznicza i zawodowa o charakterze prewencyjnym i restytucyjnym oraz pomocy w likwidacji szkód zaistniałych w wyniku klęsk żywiołowych, ekologicznych i innych sytuacji kryzysowych w gospodarstwach rolnych. 12 \) promocja walorów kulturowych, rozwój kultury i sztuki, ochrona dziedzictwa kulturowego, działania i inicjatywy kulturalne

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję