Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Alivia Onkofundacja od ponad 10 lat działa na rzecz walki z rakiem. Założycielem jest Bartosz Poliński, starszy brat Agaty, u której w wieku 28 lat zdiagnozowano zaawansowanego raka piersi. Pomimo fatalnych rokowań, Agacie udało się odzyskać zdrowie. Doświadczenia te stały się inspiracją do powołania organizacji, która dodaje odwagi pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia. W ramach Programu Skarbonka Fundacja zapewnia chorym pomoc w zbiórce środków finansowych na nierefundowane przez NFZ leczenie i inne wydatki związane z chorobą. Łącznie Alivia przekazała Podopiecznym ponad 20 000 000 złotych. Fundacja udostępnia też narzędzia, które ułatwiają chorym zdobycie ważnych dla nich informacji. Prowadzi portal Onkomapa.pl będący przewodnikiem po przyjaznych placówkach onkologicznych oraz Kolejkoskop.pl, na którym pacjenci mogą znaleźć informację, gdzie najszybciej w ramach NFZ wykonają badanie diagnostyczne. Alivia prowadzi też działania edukacyjne oraz walczy o to, aby polski system opieki zdrowotnej był bardziej przyjazny dla pacjentów a skuteczność leczenia raka wyższa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję