Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Upowszechnianie sportów wodnych ze szczególnym uwzględnieniem żeglarstwa. Propagowanie tradycji oraz dobrej praktyki morskiej i wodniackiej wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców gminy Kosakowo. Propagowanie ochrony środowiska w tym zasad bezpiecznego i ekologicznego korzystania z zasobów Zatoki Puckiej. Aktywizowanie środowisk lokalnych, w szczególności z gmin położonych nad Zatoką Pucką w zakresie sportów wodnych, turystyki wodnej i rekreacji. Propagowanie historii regionu, tradycji kaszubskich i związanych z tym obrzędów morskich i rybackich. Propagowanie wychowania patriotycznego. Integracja nowych i starych mieszkańców gminy Kosakowo. Propagowanie wychowania morskiego i wodniackiego wśród osób niepełnosprawnych. Propagowanie wychowania morskiego i wodniackiego wśród dzieci i młodzieży z rodzin patologicznych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję