Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Court Watch Polska zmienia polski wymiar sprawiedliwości. Dbamy o to, by każda osoba w sądzie była traktowana z godnością i wyszła z niego z poczuciem sprawiedliwości. Udział obserwatorów w rozprawach, który zapewnia Fundacja zwiększa szansę na obiektywny proces. Twój 1% pomoże nam dotrzeć na rozprawy sądowe w całej Polsce i eliminować przypadki stronniczego, niekulturalnego i agresywnego zachowania sędziów.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000353330
  • e-mail: info@courtwatch.pl
  • Telefon: 506045480
  • Adres: UL. SZOSA CHEŁMIŃSKA 54/2, 87-100 TORUŃ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję