Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami statutowymi Fundacji są (0391 8 Statutu\): 1 ) pomoc dzieciom i młodzieży nieuleczalnie chorym, cierpiącym na choroby nowotworowe, kardiologiczne i niepełnosprawnym, w szczególności cierpiącym na: Porażenie Mózgowe, Zespół Aperta oraz choroby genetyczne, itp., 2 ) wspieranie dzieci (młodzieży) oraz ich rodzin w trakcie i po leczeniu, a także wspieranie dzieci i młodzieży w okresie remisji ułatwiające adaptację i integrację ze społeczeństwem i rówieśnikami, 3 ) zapewnienie dzieciom cierpiącym (młodzieży cierpiącej) na chorobę nowotworową oraz choroby kardiologiczne najwyższego komfortu życia podczas leczenia i w okresie rehabilitacji, 4 ) działania na rzecz dzieci niepełnosprawnych (młodzieży niepełnosprawnej), polepszające ich aktywność fizyczną oraz ruchową, 5 ) podejmowanie działań mających na celu zminimalizowanie niekorzystnych skutków długoterminowego leczenia, 6 \) wsparcie finansowe lub rzeczowe na rzecz prawnych opiekunów dzieci (młodzieży), którymi opiekuje się Fundacja, w przypadku gdy z uwagi na sytuację finansową danego opiekuna prawnego wsparcie to jest konieczne w celu umożliwienia mu towarzyszenia swojemu podopiecznemu w czasie akcji organizowanych przez Fundację w ramach realizacji jej statutowych celów, 7 ) popularyzowanie i kształtowanie pożądanych postaw społecznych w stosunku do dzieci nieuleczalnie chorych, cierpiących na choroby nowotworowe, kardiologiczne oraz dzieci niepełnosprawnych (młodzieży nieuleczalnie chorej, cierpiącej na choroby nowotworowe, kardiologiczne oraz młodzieży niepełnosprawnej), 8 ) ułatwianie aktywności społecznej osób cierpiących na choroby kardiologiczne oraz osób niepełnosprawnych, w tym likwidowanie uprzedzeń wobec osób niepełnosprawnych, 9 \) promocja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję