Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej jesteśmy katolicką organizacją, której celem jest prowadzenie działalności charytatywnej i opiekuńczej w obliczu konkretnych potrzeb ludzkich materialnych i duchowych. Caritas naszej diecezji obszarem swoich działań obejmuje część województwa: lubelskiego i podkarpackiego. Środki przekazane w ramach 1% są dodatkowym źródłem finansowania działań na rzecz osób potrzebujących
(w 2018 r. głownie na rzecz chorych dzieci według celu szczegółowego wskazanego przez podatników) .
W 2018 r. przekazaliście nam 19 821,34 zł, dziękujemy za Wasze wsparcie
i życzliwość.
Wpisanie nr KRS w PIT zajmie Ci ok. 15 sekund, tyle czasu wystarczy aby podzielić się dobrem.
Więcej o naszej działalności znajdą Państwo na stronie: zamosc.caritas.pl.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję