Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

TPZ "Arkadia"
Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt „ARKADIA” w Głownie powstało w 2009 roku. Z odruchu serca. Przez smutne oczy porzuconych, zagubionych lub skrzywdzonych zwierząt. Aby czynić dobro i naprawiać wyrządzone krzywdy. A w końcu, aby razem zmieniać los czworonogów, z którymi życie nie obeszło się delikatnie.

W chwili powstania Towarzystwo przejęło obowiązki funkcjonującego od kilkunastu lat, nieistniejącego już Koła Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Głownie. Obecnie TPZ „Arkadia” zrzesza kilkudziesięciu członków i wolontariuszy, którzy wspólnymi siłami sprawują opiekę nad Przytuliskiem dla Zwierząt w Głownie, dbają o dobrostan przebywających tam zwierząt, organizują adopcje, a także dokładają wszelkich starań, aby przywrócić psom i kotom wiarę w człowieka.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję