Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Za główne cele swojego działania ZHP uznaje ; 1 \) stwarzanie warunków do wszechstronnego, intelektualnego, społecznego, duchowego, emocjonalnego i fizycznego rozwoju dzieci i młodzieży 2 ) nieskrępowane kształtowanie osobowości człowieka odpowiedzialnego, przy poszanowaniu jego prawa do wolności i godności, w szczególności do wolności od wszelkich nałogów 3 ) upowszechnianie i umacnianie w członkach ZHP przywiązanie do takich wartości jak ; wolność, prawda, sprawiedliwość, demokracja, równouprawnienie, tolerancja i przyjaźń 4 ) stwarzanie warunków do nawiązywania i utrwalania silnych więzi międzyludzkich ponad podziałami rasowymi, narodowościowymi i wyznaniowymi 5 ) upowszechnianie wiedzy o świecie przyrody, przeciwstawianie się jego nieuzasadnionemu niszczeniu przez cywilizację, kształtowanie potrzeby kontaktu z przyrodą 5 ) wychowanie młodego człowieka przez wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań których podstawą są normy moralne, wywodzące się z uniwersalnych, kulturowych i etycznych wartości chrześcijaństwa

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję