Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA, działającej w 118 krajach świata. Pomagamy ofiarom klęsk żywiołowych i wojen, wspieramy dzieci z ubogich rodzin oraz nieuprzywilejowanych środowisk, w tym albinoskie dzieci w Tanzanii i sieroty z Kenii, czy biedne dzieci w Bangladeszu, którym ofiarowujemy możliwość zdobycia wykształcenia i szansę na lepszą przyszłość. Nasze projekty wspierają rozwój całych społeczności w różnych rejonach świata. Pomóż nam im pomagać i zmienić ich świat na lepszy. Adoptuj na odległość jedno z naszych biednych dzieci.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję