Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Dbałość o rozwój młodzieżowej piłki nożnej ze szczególnym uwzględnieniem miasta 0c15dałegostoku. 2 .Ochrona praw członków Klubu oraz reprezentowanych przez niego zawodników w zakresie udziału w organizowanych pod egidą PZPN oraz OZPN rozgrywek piłkarskich. 3 .Upowszechnienie wiedzy o piłce nożnej i działalności Klubu. 4 .Inicjowanie i koordynacja rozwoju piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej. 5 .Udzielania pomocy szkołom w rozwoju kultury fizycznej. 6 .Organizowanie życia koleżeńskiego wśród członków Klubu 7 .Organizowanie imprez sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców 0c15dałegostoku. 8 .Popularyzacja zasad "fair-play" wśród młodzieży szkolnej. 9 .Rozwój aktywności sportowej na terenach północno-wschodniej Polski. 10 .Popularyzacja aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia, zwłaszcza wśród młodzieży. 11 .Promocja gry w piłkę nożną wśród dziewcząt i chłopców. 12 .Współpraca z regionalnymi, krajowymi i zagranicznymi klubami sportowymi. 13 .Promocja regionu na skalę krajową i międzynarodową. 14 .Dbałość o zdrowie i kondycję psychofizyczną społeczności lokalnej. 15 .Dbałość o rozwój młodzieżowej piłki nożnej na terenie województwa podlaskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta 0c15dałystok. 16 .Kreowanie wizerunku miasta 0c15dałystok jako centrum rekreacyjno- sportowego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000341841
  • e-mail: mospbialystok@wp.pl
  • Telefon: 856622070
  • Adres: UL. JAWOROWA 8, 15-808 BIAŁYSTOK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję