Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . propagowanie idei sportu, 2 . kształtowanie wartości i zwyczajów zdrowotnych poprzez propagowanie rekreacji ruchowej oraz szeroko pojętego rozwoju psychofizycznego i zdrowia, 3 . upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, 4 . promowanie modelu zdrowego trybu życia, 5 . kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości, 6 . kształtowanie wartości i zwyczajów sportowych poprzez prowadzenie sportowej rywalizacji opartej na zasadach koleżeńskich i fair-play, 7 . prowadzenie działań służących promocji gminy Kamieńsk.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000341625
  • e-mail: swit@kamiensk.pl
  • Adres: UL. SPORTOWA 3, 97-360 KAMIEŃSK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję