Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest: 1 ) Ochrona zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem psów i kotów. 2 ) Działanie na rzecz właściwego i humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami. 3 ) Wspieranie i stwarzanie zwierzętom jak najlepszych warunków życia i zachowania naturalnych instynktów. 4 ) Zapobieganie i zwalczanie fizycznego i psychicznego znęcania się nad zwierzętami oraz niewłaściwego obchodzenia się z nimi. 5 ) Działanie na rzecz zwierząt bezdomnych, porzuconych i źle traktowanych i udzielanie im wszelkiej pomocy. 6 \) Utrzymywanie i prowadzenie noclegowni, przytulisk, schronisk, hoteli i tymczasowych domów dla bezdomnych zwierząt. 7 ) Działanie adopcyjne polegające na poszukiwaniu nowych domów dla bezdomnych i porzuconych zwierząt. 8 ) Umieszczanie zwierząt w domach tymczasowych i innych placówkach przystosowanych do opieki nad nimi. 9 \) Przeprowadzanie wizyt przed i po adopcyjnych. 10 ) Organizowanie adopcji na odległość. 11 ) Zapewnienie zwierzętom specjalistycznej opieki weterynaryjnej oraz środków medycznych. 12 ) Wspieranie placówek i osób fizycznych niosących pomoc zwierzętom bezdomnych, porzuconym i zagubionym. 13 \) Propagowanie i realizacja programu sterylizacji i kastracji jako metody zapobiegania bezdomności wśród zwierząt., 14 ) Współdziałanie z właściwymi instytucjami państwowymi w zakresie ujawniania i ścigania przestępstw i wykroczeń wobec zwierząt. 15 ) Kształtowanie prawidłowych relacji między człowiekiem a zwierzęciem. 16 ) Szkolenie zwierząt i ich opiekunów oraz szkolenie wolontariuszy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję