Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem naszej działalności jest głównie pomoc bezdomnym zwierzętom. Naszą opieką obejmowane są przede wszystkim koty. Prowadzimy sterylizacje kotów wolno żyjących w mieście, szukamy domów dla kotów, które nadają się do adopcji, leczymy i socjalizujemy je w naszych domach tymczasowych.
Pieniądze zebrane w akcji 1% idą na pomoc bezdomnym, nikt z nas nie otrzymuje wynagrodzenia za swoją pracę na rzecz zwierząt..
Propagujemy odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami, identyfikację zwierząt, jak również rozmnażanie wyłącznie w zarejestrowanych i legalnie działających hodowlach. Jesteśmy przeciwni pseudohodowcom i pseudohodowlom..

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję