Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Płockiej LOT jest realizacja następujących zadań, z zakresu: 1 . Kreowania i promowania pozytywnego i atrakcyjnego wizerunku miasta Płocka oraz regionu płockiego. 2 . Wspierania rozwoju turystyki. 3 . Integracji środowiska turystycznego regionu płockiego. 4 . Inicjowania, opiniowania i wspomagania planów rozwoju turystyki oraz wspomaganie ich realizacji. 5 . Inicjowania i stwarzania warunków do działań społecznych i gospodarczych na rzecz wzrostu znaczenia turystyki. 6 . Doskonalenia kadr w zakresie planowania i realizacji wspólnych przedsięwzięć turystycznych regionu, w tym szkolenia przewodników i pilotów. 7 . Prowadzenia badań marketingowych w zakresie turystyki oraz opracowywanie ich analizy. 8 . Inicjowania i współtworzenia produktów turystycznych regionu. 9 . Wspierania i nawiązywanie współpracy z podmiotami branży turystycznej i innymi podmiotami działającymi na rzecz rozwoju turystyki, kultury, ekologii i sportu. 10 . Doradztwa, organizowania warsztatów, szkoleń i wyjazdów studyjnych oraz udzielania wsparcia podmiotom gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów działających w obszarze turystyki. 11 . Prowadzenia informacji turystycznej na terenie działania Płockiej LOT. 12 . Wspierania rozwoju turystyki dla niepełnosprawnych. 13 . Realizacji i koordynacji przedsięwzięć z zakresu: a) ekologii i ochrony środowiska, b\) kultury fizycznej i upowszechniania sportu, c\) kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji, d) wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję