Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Wspieranie rozwoju kultury i sztuki oraz wszelkich działań twórczych. 2 . Zrzeszanie osób zainteresowanych powstawaniem, prezentacją i promocją nowych idei oraz form kreacji artystycznych i kulturalnych. 3 . Działanie na rzecz rozwoju kultury i sztuki oraz ochrony dóbr kultury i tradycji Wielkopolski i Polski. 4 . Wspieranie członków Stowarzyszenia w realizacji działań artystycznych. 5 . Umożliwienie edukacji artystycznej dzieci i młodzieży. 7 . Umożliwienie edukacji i działalności artystycznej osobom niepełnosprawnym. 8 . Umożliwienie doskonalenia zawodowego i dokształcania się członków Stowarzyszenia, związanego z realizacją celów statutowych. 9 . Kształtowanie osobowości dzieci i młodzieży, pogłębianie ich wiedzy i umiejętności. 10 . Popularyzowanie dorobku twórczego i artystycznego dzieci, młodzieży i członków Stowarzyszenia. 11 . Organizowanie i wspieranie wszechstronnej pomocy dla zespołów, twórców, wykonawców oraz dzieci i młodzieży uzdolnionej artystycznie. 12 . Działanie na rzecz szeroko rozumianego dziedzictwa kulturowego. 13 . Integracja społeczności lokalnej. 14 . Integrowanie władz, zainteresowanych organizacji i instytucji, wokół statutowych celów i zadań Stowarzyszenia i PSM I i II st. w Kaliszu. 15 . Działalność wydawnicza i wystawiennicza , propagująca dokonania uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży, uczniów i absolwentów szkoły, członków Stowarzyszenia oraz innych osób uprawiających wszelkie formy działalności artystycznej i kulturalnej. 16 . Stwarzanie warunków do wymiany doświadczeń, tworzenia projektów oraz współpracy z osobami zajmującymi się działalnością kulturalną i edukacyjną w Polsce i za granicą.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000333523
  • e-mail: agagnieszka72@tlen.pl
  • Telefon: 602855894
  • Adres: PLAC JANA PAWŁA II 9, 62-800 KALISZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję