Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Krzewienie kultury fizycznej wśród młodzieży i dorosłych 2 . Planowanie i organizowanie pozalekcyjnych życia sportowego uczniów. 3 . Angażowanie wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier, zabaw dostosowanych do wieku i stopnia sprawności oraz zainteresowań sportowych. 4 . Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości sportowców- dzieci , młodzieży i dorosłych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000333128
  • e-mail: wotum@list.pl
  • Telefon: 523849526
  • Adres: UL. BAŁTYCKA 59, 85-707 BYDGOSZCZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję