Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: fretek.org


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek jest organizacją pozarządową, która zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom - przede wszystkim fretkom - w potrzebie. Pracujemy pro bono w oparciu o wolontariat członków organizacji.

Działamy intensywnie na polu prowadzenia adopcji zwierząt. Pomagamy fretkom, które z różnych powodów straciły dach nad głową, zapewniając im troskliwą opiekę w domach tymczasowych i znajdując nowych opiekunów. Niejednokrotnie trafiają do nas zwierzęta chore, ranne czy wycieńczone, wiele boi się kontaktu z człowiekiem i potrzebuje wiele czasu i cierpliwości, zanim będzie gotowe znów mu zaufać. Stowarzyszenie włącza się też w walkę z bezdomnością zwierząt, propagując sterylizację.

Istotnym aspektem działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek jest upowszechnianie wiedzy na temat fretek - uroczych i towarzyskich, ale wymagających zwierząt towarzyszących. Stowarzyszenie prowadzi także działalność interwencyjną w ramach obowiązujących przepisów prawa przez ujawnianie przestępstw i wykroczeń przeciwko zwierzętom (w szczególności fretkom) oraz reprezentowanie wobec wymiaru sprawiedliwości praw zwierzęcia jako pokrzywdzonego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję