Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem podstawowej działalności Stowarzyszenia "Nie lękaj się" jest wieloaspektowe działanie na rzecz osób i ich rodzin, które z różnych przyczyn niezdolne są do rozwiązywania swych życiowych problemów, a w szczególności pomocy ludziom starszym, zagrożonym demoralizacją, rodzinom pozbawionym środków do życia, ubogim i bezdomnym oraz wykorzystywanie działań tworzących warunki ich rozwoju, zdrowia, godnego życia. Celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym w adoptowaniu się do zmian wynikających z ich choroby oraz pomoc w integracji ze społeczeństwem; podtrzymywanie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do możliwie jak najbardziej samodzielnego życia; zaspokajania potrzeb bytowych, rekreacyjno-kulturowych, edukacyjnych i sportowych ukierunkowanych na indywidualny rozwój; zapewnienie wsparcia w zakresie aktywacji zawodowej . Wyżej wymienione cele były realizowane poprzez działalność Środowiskowego Domu Samopomocy "0drka" oraz Domu Pomocy Społecznej "0drka".

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję