Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

9 . Celami statutowymi Fundacji są: - wspieranie finansowe, rzeczowe osób, w szczególności chorych dzieci i ich rodzin - wymagających pomocy medycznej w zakresie podstawowym, jak i specjalistycznym; - niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym , upośledzonym, chorym, potrzebującym pomocy medycznej i psychologicznej; - promocja i organizacja wolontariatu; - organizowanie i finansowanie akcji dobroczynnych i charytatywnych; - współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej; - promocja i organizacja akcji mających na celu uzyskanie dochodów na rzecz fundacji; - organizowanie zbiórek publicznych; - organizowanie i prowadzenie programów i konferencji propagujących cele fundacji oraz informowanie o nich w środkach masowego przekazu - radio, telewizja, prasa i portale internetowe; - zakup leków, środków i sprzętu medycznego, urządzeń, żywności oraz innych materiałów pomocniczych i nieodpłatne przekazywanie ich osobom dotkniętym nieuleczalnymi i przewlekłymi chorobami w szczególności dzieciom i ich rodzinom.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję