Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie powstało, aby wspierać rozwój środowiskowych form rehabilitacji, dzięki którym osoby z problemami psychicznymi i ich rodziny mogą powrócić do codziennego życia. Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu spowodowanemu długotrwałą niepełnosprawnością związaną z zaburzeniami psychicznymi. Wobec tego organizacja skupia specjalistów z dziedzin psychoterapii i ochrony zdrowia psychicznego, którym zależy na stworzeniu godziwych warunków do rozwoju potencjału, jaki niewątpliwie tkwi w osobach chorujących psychicznie. Wyżej wymienione cele są realizowane w obszarach oświata, kultura, ochrona środowiska, dobroczynność, ochrona zdrowia oraz pomoc społeczna

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję