Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

rozwijanie i upowszechnianie rekreacji fizycznej, sportu i turystyki popularyzowanie kultury zdrowotnej i fizycznej popularyzowanie higienicznego trybu życia organizowanie imprez i zawodów sportowych oraz umożliwienie uczestnictwa w imprezach sportowych organizowanych organizowanie szkolenia w różnych formach dla członków klubu oraz innych osób na terenie działania Stowarzyszenia realizację zadań z zakresu profilaktyki uzależnień i zapobiegania patologiom współdziałanie w dziedzinie kultury fizycznej i sportu z innymi stowarzyszeniami, instytucjami i organizacjami

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję