Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- NIEODPŁATNE WSPIERANIE I ŚWIADCZENIE OPIEKI PALIATYWNEJ NAD DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ I MŁODYMI DOROSŁYMI ZE SCHORZENIAMI OGRANICZAJĄCYMI ŻYCIE I ICH RODZINAMI, ROZUMIANEJ JAKO OTOCZENIE OPIEKĄ DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SCHORZENIAMI OGRANICZAJĄCYMI ŻYCIE, POPRZEZ AKTYWNE I CAŁOŚCIOWE PODEJŚCIE OBEJMUJĄCE FIZYCZNE, EMOCJONALNE, SPOŁECZNE I DUCHOWE ELEMENTY, PODNIESIENIE JAKOŚCI ŻYCIA DZIECKA, WSPIERANIE RODZINY, LECZENIE NIEPRZYJEMNYCH OBJAWÓW, NIESIENIE ULGI I WYTCHNIENIA RODZINIE ORAZ OPIEKĘ W CZASIE UMIERANIA I W OKRESIE ŻAŁOBY, - NIEODPŁATNE WSPIERANIE I ŚWIADCZENIE OPIEKI NAD PRZEWLEKLE CHORYMI DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ I MŁODYMI DOROSŁYMI, - NIEODPŁATNE WSPARCIE W ŻAŁOBIE RODZIN DZIECI, MŁODZIEŻY I MŁODYCH DOROSŁYCH, KTÓRZY ZMARLI Z POWODU INNYCH PRZYCZYN NIŻ SCHORZENIA OGRANICZAJĄCE ŻYCIE, - NIEODPŁATNE ROZWIJANIE I WPROWADZANIE MODELU DOMOWEJ OPIEKI PALIATYWNEJ NAD DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ I MŁODYMI DOROSŁYMI W POLSCE I ZA GRANICĄ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję