Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- prowadzenie kształcenia na wszystkich szczeblach edukacyjnych, - rozwój i wspieranie bazy dydaktycznej szkół prowadzonych przez DPFA Europrymus Sp. z o.o. w Zgorzelcu, - modernizowanie bazy dydaktycznej i zdobywanie dodatkowych środków finansowych i materialnych dla ww. szkół, - promowanie szkół w środowisku lokalnym oraz w regionie, - ochrona tradycji i wartości szkoły, - prowadzenie działalności w zakresie poprawy jakości życia, w szczególności osób trzeciego wieku, - inicjowanie i realizacja działań "seniorzy młodym, młodzi seniorom", - promowanie zdrowego trybu życia, - współpraca i wymiana doświadczeń z placówkami oświatowymi innych krajów, • zapewnienie optymalnych i bezpiecznych warunków do nauki i pracy, • wspieranie w rozwoju innych inicjatyw edukacyjnych i kulturalnych - edukacja w zakresie języków obcych, - szeroko rozumiana pomoc dzieciom z rodzin ubogich i zagrożonych patologią społeczną, - współpraca i wymiana doświadczeń z innymi organizacjami o podobnych celach działania, - promowanie współpracy polsko-niemieckiej, szczególnie Europa-Miasta Görlitz – Zgorzelec, • aplikowanie wniosków w celu pozyskania funduszy z UE oraz z innych źródeł.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję