Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM FUNDACJI JEST: DZIAŁALNOŚĆ W SFERZE OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA DLA SPOŁECZEŃSTWA ORAZ NAUKI I EDUKACJI NA RZECZ OSÓ0011 KTÓRE ZNALAZŁY SIE W SZCZEGÓLNIE TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ LU0011 MATERIALNEJ. CELEM DZIAŁANIA FUNDACJI JEST NIEODPŁATNE WSPIERANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ: - POMOCY RODZINOM DZIECI O0c03aĘTYCH LECZENIEM - PODNOSZENIE JAKOŚCI METOD LECZENIA DZIECI NA ODDZIAŁACH KARDIOCHIRURGICZNYCH, KARDIOLOGICZNYCH I TRANSPLANTACYJNYCH - PROWADZENIE BADAŃ NAUKOWYCH I PRAC ROZWOJOWYCH

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję