Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- pomoc humanitarna w postaci żywności, odzieży, środków czystości, lekarstw, sprzętu medycznego i ortopedyczno-rehabilitacyjnego, różnego sprzętu ratowniczego, - działalność charytatywna, - pomoc społeczna, - działalność szkoleniowa, oświatowa i edukacyjna, polegającą m.in. na organizacji kursów i szkół różnego stopnia dla misjonarzy duchownych i świeckich - ochrona zdrowia i życia, - działalność w dziedzinie kultury i sztuki sakralnej, ze szczególnym uwzględnieniem rejonów świata, gdzie kościół jest prześladowany, np. w formie organizowania prasy i różnego typu wydawnictw, galerii sztuki, wystaw, festynów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję