Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest rozległa działalność charytatywna i edukacyjna w zakresie opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym i okrutnie traktowanym, opieka nad zwierzętami porzuconymi w domu tymczasowym zorganizowanym na terenie siedziby Fundacji oraz w zaprzyjaźnionych domach tymczasowych. Wspieranie działań w zakresie ochrony środowiska uwzględniając w szczególności: - humanitarne traktowanie zwierząt poprzez organizowanie akcji np. " nie kupuj - adoptuj" - wspieranie działań w zakresie ochrony środowiska i ekologii poprzez organizowanie konkursów wśród dzieci w przedszkolach i klasach niższych szkół podstawowych. - prowadzenie działalności edukacyjnej wśród dzieci i młodzieży szkolnej - wspieranie działań wolontariatu wśród młodzieży szkolnej z klas starszych - organizowanie spotkań zaprzyjaźnionych organizacji o podobnym profilu w celu ustalenia wspólnych działań.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję