Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Klubu jest prowadzenie działalności w zakresie kultury fizycznej i sportu, w szczególności zaś przez: 1 \) upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, 2 \) prowadzenie szkolenia sportowego, 3 ) zapewnienia członkom Klubu udziału w sporcie wyczynowym, 4 ) doskonalenie uzdolnień i sprawności fizycznej członków Klubu, 5 ) organizowanie udziału członków Klubu we współzawodnictwie sportowym, 6 \) organizowanie uczestnictwa w imprezach sportowo-rekreacyjnych, 7 ) angażowanie członków Klubu do uprawiania różnych form rekreacji ruchowej, 8 ) dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny członków Klubu, 9 ) podejmowanie działań na rzecz promocji i rozwoju sportu w mieście i powiecie, 10 ) ochronę i promocję zdrowia 11 ) upowszechnianie sportowego współzawodnictwa międzynarodowego, w tym działanie na rzecz integracji środowisk sportowych oraz rozwijania kontaktów sportowych i współpracy między społeczeństwami przez sport, 12 ) popularyzację zasad sportowej rywalizacji, 13 ) popularyzację uprawiania sportu w sposób nie szkodzący środowisku naturalnemu i zgodny z zasadami ekologii 14 ) organizowanie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej, 15 ) organizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000317744
  • e-mail: sksszczytno@wmzpn.pl
  • Telefon: 606715951
  • Adres: UL. OSTROŁĘCKA 4, 12-100 SZCZYTNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję