Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka powstała w 2008 roku w Krakowie. Fundacja jest OPP i wspiera oraz udziela pomocy chorym na szpiczaka plazmocytowego (i inne choroby krwi), jak również pomaga osobom ubogim. Pomoc jest udzielana w formie darowizn pieniężnych przeznaczonych na zakup leków i usług medycznych, oraz w postaci rzeczowej (leków, sprzętu medycznego, poradników medycznych, itp.) Fundacja pomaga w zakupie leków, odczynników laboratoryjnych, sprzętu medycznego wykorzystywanego w Klinice Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, funduje stypendia dla młodzieży, studentów, aktywnie działa w promocji i ochronie zdrowia.
Fundacja prowadzi aktywną kampanię na rzecz szerszego stosowania nowoczesnych leków w szpiczaku plazmocytowym w Polsce, kampanię na rzecz objęcia ich refundacją w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.
Wszystkie osoby zarządzające i nadzorujące Fundację działają w formie wolontariatu (nie pobierają wynagrodzenia).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję