Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe Ośrodka oraz o pomoc organizacyjną i materialną rodziców i sympatyków - Angażowanie wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych, - Uczestniczenie w imprezach sportowych organizowanych na obszarze działania samorządu terytorialnego i poza nim, - Organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkół w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej - Organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych - Udział w rywalizacji sportowej w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży - Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych Klubu - Organizowanie letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży w formie obozów szkoleniowych oraz organizowanie szkolenia i obozów sportowych dla młodzieży uzdolnionej sportowo - Zapobieganie alkoholizmowi i narkomanii poprzez organizowanie zajęć o charakterze terapeutycznym i profilaktycznym oraz masowych otwartych imprez sportowo-rekreacyjnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000316716
  • e-mail: moschrzanow@wp.pl
  • Adres: UL. K. WYSZYŃSKIEGO 19, 32-500 CHRZANÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję