Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Głównym celem Stowarzyszenia jest: 1 . Rehabilitacja zmierzająca do rozwoju ogólnego, 2 . Poprawa zaradności osobistej, 3 . Poprawa zaradności psychofizycznej, 4 . Przystosowanie i funkcjonowanie społeczne dzieci i osób starszych, osób niepełnosprawnych fizycznie i intelektualnie, ze schorzeniami neurologicznymi min. SM, epilepsja …. 5 . Świadczenie pomocy rodzicom i opiekunom osób niepełnosprawnych, 6 . Pozyskiwanie środków na działalność statutową, 7 . Podejmowanie innych działań na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję