Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Stowarzyszenie działając na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i miejsko- wiejskich położonych na terenie gmin, z których pochodzą członkowie, uwzględnia ochronę oraz promocję środowiska naturalnego, krajobrazu i zasobów historyczno-kulturowych, rozwój turystyki oraz popularyzację i rozwój produkcji wyrobów regionalnych i przedsiębiorczości. 2 . Działania stowarzyszenia na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i miejsko-wiejskich dotyczą będą w szczególności: 1 \) opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju \(LSR\); 2 ) wspierania działań na rzecz realizacji LSR dla obszaru, o których mowa w pkt 1 , promocję obszarów wiejskich i miejsko-wiejskich położonych na terenie, o którym mowa w pkt 1 oraz inicjowania i wspierania nowatorskich rozwiązań w rozwoju tych obszarów; 3 \) wyboru projektów finansowanych w ramach strategii oraz realizacji projektów współpracy; 4 ) mobilizowania ludności do wzięcia aktywnego udziału w procesie rozwoju obszarów wiejskich i miejsko-wiejskich położonych na obszarze, o którym mowa w pkt 1 ; 5 \) rozwijania i umacniania postaw nastawionych na aktywne współdziałanie w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego; 6 ) upowszechniania i wymiany informacji o inicjatywach i ich źródłach finansowania, związanych z aktywizacją ludności na obszarach wiejskich i miejsko-wiejskich położonych na terenie, o którym mowa w pkt 1 . 7 ) wspierania i popierania przedsięwzięć, organizacji i osób działających zgodnie z celami statutowymi Stowarzyszenia; 8 ) zawierania porozumień z samorządami i innymi osobami prawnymi w celu realizacji wspólnych projektów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję