Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Na pomoc Sierocińcowi W Yaounde prowadzonemu przez o Dariusza Godawę

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Słońca, to OPP powstała aby wspierać O.Dariusz Godawę, pracującego w Kamerunie od 1993 r, a od 1999 prowadzącego tam sierociniec. Dzięki Waszej pomocy setki dzieci mogą się uczyć i dziesiątki godnie żyć. Zapraszamy na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.

Nasza strona www: www.dziecislonca.org

Na pomoc Sierocińcowi W Yaounde prowadzonemu przez o Dariusza Godawę
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Słońca jest pomoc dzieciom w zdobywaniu wykształcenia oraz rozwijaniu kreatywności i zdolności artystycznych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję