Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- pomoc społeczna we wszelkich formach, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej - wspieranie nauki, edukacji i wychowania dzieci i młodzieży; - wspieranie wypoczynku dzieci i młodzieży; - ochrona i promocja zdrowia; - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu; - wspieranie kultury i sztuki oraz ochrona dóbr kultury; - pomoc ofiarom katastrof lub klęsk żywiołowych; - wspieranie ratownictwa w działaniach mających na celu ochronę życia lub zdrowia

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję