Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Działalność na rzecz rozwoju i upowszechnianiu szeroko pojętej kultury i sztuki we wszystkich dziedzinach w szczególności promocja twórców w kraju i za granicą - Organizowanie i współorganizowanie imprez artystycznych ,wystaw, pokazów, plenerów, koncertów, wieczorków poetyckich, spektakli, warsztatów artystycznych, spotkań dyskusyjnych festiwali i konferencji itp. - prowadzenie działalności wydawniczej w formie katalogów, folderów, innych druków ulotnych - Prowadzenie witryny internetowej opisującej działalność organizacji - Prowadzenie nieodpłatnych pozaszkolnych zajęć plastycznych dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych patologiami w dzielnicy Nowy Port - Prowadzenie pozaszkolnych warsztatów z dziedziny sztuk plastycznych - Prowadzenie niekomercyjnej galerii sztuki - Tworzenie , katalogowanie i udostępnianie kolekcji sztuki współczesnej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję